Beatronic Polska swoim klientom oferuje sprawdzone na wielu rynkach klawiatury przemysłowe, dostępne w różnych wariantach, odpowiadających potrzebom użytkowników z różnych branży.
Klawiatury przemysłowe to rozwiązanie problemów pracy z komputerem w trudnych warunkach środowiskowych z narażeniem na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia środkami agresywnymi. Obudowy wzmocnionych klawiatur przemysłowych mogą być wykonane z plastiku, silikonu, lub stali nierdzewnej w klasie szczelności od IP54 do IP68. Dostępne są różne konfiguracje klawiszy dzięki którym możemy Państwu oferować kompaktowe i w pełni funkcjonalne klawiatury ze standardowym układem w razie potrzeby zintegrowane z touchpadem, trackballem, lub joystickiem. Dostępność modeli do montażu panelowego pozwala na zastosowanie klawiatur przemysłowych w zintegrowanych systemach i urządzeniach projektowanych i budowanych zgodnie z wymaganiami użytkownika końcowego. W razie potrzeby możliwe jest dostosowanie układu klawiatury do danego projektu. Oferowane przez nas produkty firm Gett i iKey to górna pólka klawiatur przemysłowych co gwarantuje wytrzymałość i niezawodność w trudnych warunkach pracy.

W ofercie znajdą też Państwo szeroki wybór klawiatur nadających się do użycia w miejscach narażonych na występowanie zarazków i patogenów, a także wszędzie tam, gdzie wymagane są szczególne standardy czystości i sterylności. Seria klawiatur medycznych Gett to najwyższej jakości urządzenia HMI zdolne do pracy w warunkach sali operacyjnej, gabinetu lekarskiego, czy nawet masarni lub innych zakładów przetwórstwa spożywczego. Klawiatury medyczne Gett w składzie swojej powierzchni zawierają dodatki antybakteryjne, lub nano srebro. Wszystkie modele nadają się do mycia bierzącą wodą a wybrane z nich są zgonde z normą EN 60601-1-2 rev. 4.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym pod adresem sale-pl@beatronic.com