BEATRONIC SUPPLY

 Historia

Beatronic Supply ApS (Ltd.) to firma handlowa i inżynieryjna, założona w Danii w 1985 roku przez  Benta Gothenborga. W pierwszych latach głównym produktem firmy było oprzyrządowanie testowe zasilania, irlandzkiej firmy Interpro. Po kilku latach działalności i dodaniu wielu nowych produktów do firmowego portfolio, utworzone zostały cztery główne linie produktów:

  • Urządzenia testowe i pomiarowe
  • Urządzenia symulacji środowiska
  • Czujniki i komponenty sterujące
  • Komponenty elektromechaniczne

We wczesnych latach ’90-tych rozpoczęliśmy działalność w Republice Czeskiej. Firmę tworzyła wówczas jedna osoba. Pięć lat później powstał nasz oddział w Brnie skąd rozpoczęliśmy świadczenie usług dla krajów Europy Wschodniej. Stało się jasne, że potrzebne jest więcej oddziałów w celu obsługi naszych klientów i zwiększania ich liczby. W ciągu kolejnych 10-ciu lat powstały biura w Słowacji, Polsce, Grecji, Ukrainie i ostatnie, w Korei.

Duńskie Biuro jest głównym oddziałem firmy. Stąd utrzymujemy wszystkie kontrakty z naszymi dostacami, jak również jesteśmy zabezpieczeniem finansowym dla naszych filii. Jednak wszystkie oddziały są w zasadzie niezależne i postrzegane  jako źródła dochodu. Z Danii inicjujemy powstawanie nowych biur, opracowujemy strategie i sposoby działania.

Naszym podstawowym obszarem działalności jest cała Europa (zarówno UE, jak i były blok Europy Wschodniej). Znaczna część interesów prowadzona jest również w pozostałej części świata, gdzie fachowa wiedza naszych pracowników pozwala nam na reprezentowanie szeregu wiodących firm międzynarodowych.

Jakie są nasze cele?

Jesteśmy dumni z tego, że staramy się poznać naszych klientów, rynki i branże, w których działają i poświęcamy na ten cel wiele naszych zasobów. Wierzymy, że wszyscy nasi klienci są uprawnieni do otrzymania rzetelnej i fachowej obsługi – niezależnie od rozmiaru i gałęzi przemysłu w jakiej działają, oraz tego jak duży i złozony byłby ich problem. W dążeniu do realizacji tych celów wybraliśmy światowych, czołowych producentów sprzętu …. .TESTOWEGO I POMIAROWEGO